Referentsid klientidelt

“3M Eesti filiaal on nüüdseks pea 6 aasta jooksul kasutanud renditöötajaid Simplika vahendusel. Meeldiv on kogu aeg olnud tõdeda, et kandidaatide valikul on Simplika poolt alati tehtud ära põhjalik eeltöö. Seda nii kliendipoolsete ootuste kaardistamisel kui kandidaatide hindamisel. Kiirelt on reageeritud ka kliendi “tulekahjudele”, mida personali vallas ikka juhtub.”

Kristian Maslov, tegevdirektor

Logo - 3M

 

“Microsoft hindab väga koostööd. Ja  seda on Simplika meile läbi aastate ka pakkunud.  Hindame kõrgelt omavahelist harmoonilist koostööd, mis on aastatega välja kujunenud.”

Merje Laasi, Baltic HR Manager

Logo - Microsoft

 

“Kvaliteet. Kiirus. Ausus. Need on 3 põhjust miks ma valin selle ettevõtte.”

Sindija Reke, HR Assistant Manager

Logo - Samsung

 

“CVO Recruitment on paindlik ja usaldusväärne partner. Järjekindlalt on meie koostöö viljadeks edukad projektid ning rahulolevad töötajad. Vanemkonsultant Viivi Krönströmi professionaalne, mõistev ja asjaolusid ennetav suhtumine on aidanud meil alati õigeid otsuseid langetada.”

Margit Kaldaru, Finance & Administration | International Game Technology

Logo - IGT

 

 “Koostöö on sujunud tõrgeteta ja alati on kiiresti leitud lahendus meie murele.”

Marge Molis, Baltic HR Administrator

Logo - Coca-Cola HBC

 

“Lloyd’s Register EMEA Eesti filiaalil on olnud äärmiselt meeldiv koostöö Simplikaga tööjõurendi teenuse kasutamisel. Otustasime koostööd Simplikaga teha kuna saime kohe väga hea kontakti. Meie soove arvestatakse ja meie pöördumistele vastatakse kiiresti ning professionaalselt. Kuna koostöö on laabunud suurepäraselt otsustasime ka edaspidi kasutada Simplika teenuseid.”

Jana Tamberg, osakonna juhataja LRQA

Logo - Lloyds