Kandidaadile

Simplika aitab Sul leida uue ja sobiva töökoha, täis- või osalise tööajaga, ajutiselt või põhikohaga.

 

Simplika on sõbraliku, lihtsa ja kiire tegutsemisega renditeenuse osutaja. Otsime töötajaid peamiselt assisteerimise, müügi- ja tootmise valdkonnas. Pakume uusi töövõimalusi nii lapsehoolduspuhkuselt tulijatele, üliõpilastele, värsketele koolilõpetanutele kui ka pikaajalise töökogemusega professionaalidele.

 

Peale avalikult kuulutatud töökohtade on Simplikal suur hulk kliente, kelle kuulutusi kodulehel ei näe. Seetõttu tasub meile helistada ka siis, kui Sa avalikult pakutud vabade töökohtade hulgast endale sobilikku ei leidnud.

 

Kui Sul on spetsiifilised erialased oskused, aga Sa ei tea, kuidas neid võimalikele tööandjatele välja pakkuda, koostame Sinu kohta professionaalse tutvustuse ning saadame selle võimalikele sobilikele tööandjatele. Sellega suurendame Sinu võimalusi leida kõige parem rakendus oma oskustele, ilma et Sa ise sellega vaeva peaksid nägema.

 

Simplika konsultandid on sõbralikud ja pühendunud professionaalid. Meie jaoks on oluline usaldus ja korrektsus, me väärtustame kõrgelt konfidentsiaalsust ning oleme Sinu suhtes ausad. Meile meeldib inimestega suhelda ja rõõmustame alati oma kandidaatide edu üle.

 

Teenused ja nõuanded tööotsijatele on tasuta. Helista meile 699 0500 või tule läbi Foorumi keskusest, Narva mnt 5, Tallinn.

 

Küsi nõu!

Head mõtted sünnivad ikka inimestevahelistest kontaktidest.

 

699 0500

cv@simplika.ee